PRZEMYSŁAW BARAN

lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej, właściciel i kierownik przychodni

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2005 r. Zainteresowania Doktora już od czasów studiów oscylowały wokół medycyny zwierząt egzotycznych. Jako student odbył kilkunastotygodniowe praktyki w Loro Parque na Teneryfie. W 2009 r brał udział w kursie organizowanym przez European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) z zakresu chorób wewnętrznych i chirurgii zwierząt egzotycznych. W 2013 r. zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii weterynaryjnej. W Przychodni doktor Baran zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących i egzotycznych.
Prywatnie sprawuje opiekę nad czwórką swoich koni i trójką psów. Pasjonuje się podróżami.

SYLWIA PIĄTKOWSKA

lekarz weterynarii

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Olsztynie. W trakcie studiów brała czynny udział w spotkaniach Studenckiego Koła Naukowego Patologii Klinicznej Organizmów Zmiennocieplnych (medycyna płazów, gadów i ryb). Po ukończeniu studiów pani dr brała udział w licznych warsztatach i konferencjach kardiologicznych dlatego w naszej Przychodni zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca oraz leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących. Ponadto sprawuje opiekę również nad zwierzętami egzotycznymi. Pani doktor jest w trakcie studiów specjalizacyjnych z zakresu „chorób wewnętrznych psów i kotów”. Prywatnie pani dr interesuje się mikrowyprawami i majsterkowaniem. W wolnym czasie spędza czas na pływalni oraz w plenerze podróżując rowerem.

PIOTR SIWEK

lekarz weterynarii

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W trakcie studiów brał czynny udział w spotkaniach sekcji chorób zwierząt egzotycznych. Odbył trzymiesięczny staż absolwencki w Departamencie leczenia chorób zwierząt egzotycznych na Szent Istvan University w Budapeszcie. Doktor szczególnie zainteresowany jest leczeniem chorób gadów a w naszej przychodni zajmuje się również niesieniem pomocy innym zwierzętom egzotycznym (gryzonie, zajęczaki, ptaki). Obecnie doktor jest w trakcie specjalizacji z leczenia chorób zwierząt nieudomowionych. Wolny czas doktor spędza podróżując, głównie w poszukiwaniu interesujących
miejsc do nurkowania.

JUSTYNA MATUSIK

technik weterynarii

Ukończyła Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł dyplomowanego technika weterynarii. W naszej przychodni pani Justyna zajmuje się sprawami administracyjnymi, obsługą rejestracji, opieką nad pacjentami szpitalnymi i organizacją pracy całego zespołu. Po pracy pani Justyna dzieli swój czas między stosy książek i dwuletniego Synka.